Xena: Warrior Princess (PSX) - okladka

Xena: Warrior Princess (PSX)

Premiera:
30 września 1999
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Xena: Warrior Princess (PSX)
Pietek=) @ 14:54 26.09.2015
Rafał "Pietek=)"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Xena: Warrior Princess to przygodowa gra akcji stworzona przez Vivendi Universal, a wydana przez Electronic Arts. Tytuł oparty jest na podstawie serialu telewizyjnego emitowanego pod nazwą "Xena: Wojownicza księżniczka".

Naszym głównym celem w Xena: Warrior Princess jest pokonanie wiedźmy Kalabraksy, która porwała towarzyszkę Xeny, gdy ta walczyła z najeźdźcami w pobliskiej wiosce.

Xena: Warrior Princes jest grą kładącą nacisk na sporą ilość walki. Do przemierzenia jest ponad dwadzieścia poziomów, wypchanych po brzegi przeciwnikami. Rozgrywka opiera się na uderzeniach mieczem, jak i zwykłej walce wręcz. Oczywiście, bardzo ważną rolę odgrywają również skoki w bok oraz blokowanie ciosów. Xena potrafi również wykonywać proste combosy i rzucać chakramem (odpowiednik magii). W międzyczasie nasza bohaterka mierzy się z prostymi łamigłówkami.

W grze karma jest dość istotnym elementem rozgrywki. Jeśli Xena będzie ratowała niewinnych ludzi i zacznie oszczędzać życie przeciwników, wówczas może liczyć na rozmaite profity. Sytuacja ulegnie zmianie, gdy zamienimy protagonistkę w zimną jak lód wojowniczkę.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?