Medal of Honor: Underground (GBA) - okladka

Medal of Honor: Underground (GBA)

Premiera:
02 grudnia 2002
Premiera PL:
01 maja 2003
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Medal of Honor: Underground (GBA)
DevMat @ 12:27 24.12.2012

Śr. długość gry: 14h 25min

+ czaswięcej

Underground to druga odsłona słynnej serii strzelanek - Medal of Honor. Opracowało ją studio DreamWorks Interactive, natomiast wersję na handhelda stworzyła ekipa Rebellion.

Podobnie jak w części poprzedniej akcja rozgrywa się podczas II Wojny Światowej. Tym razem kierujemy poczynaniami francuskiej członkini ruchu oporu, niejaką Manon Batiste. Wyruszyła ona na front nie tylko po to, aby bronić się przed nazistami, ale także z pobudek osobistych. Pragnie bowiem pomścić śmierć brata i tym samym uczcić jego pamięć.

Podczas swojej podróży odwiedzimy kilka zakątków świata. Powalczymy m.in. w Paryżu, pod Monte Casino czy nawet w Casablance. Wszędzie tam czekają na nas różnorakie misje, które nie tylko wymagają przedostania się z punktu A do B, ale także ochrony osób czy obiektów. Na wyróżnienie zasługuje także sztuczna inteligencja przeciwników, którzy nie zachowują się jak mięso armatnie, a ich zabicie często wymaga przemyślanych działań (niestety wersja GBA posiada znacznie gorsze AI, które porusza się bardzo sztucznie).

Prócz trybu dla pojedynczego gracza możliwa jest zabawa w kilka osób.

Screeny z Medal of Honor: Underground (GBA)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?