Medal of Honor 1999 (PSX) - okladka

Medal of Honor 1999 (PSX)

Premiera:
31 października 1999
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (10)Gram (0)Ukończone (15)Kupię (1)

Opis Medal of Honor 1999 (PSX)
zvarownik @ 11:24 20.11.2012
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 8h 12min

+ czaswięcej

Medal of Honor to pierwsza część jednej z najsłynniejszych wojennych strzelanek.

Wcielamy się w porucznika Jimmy'ego Pattersona, którego zadaniem jest powstrzymanie i udaremnienie planów Niemców. Historia rozgrywa się u schyłku II Wojny Światowej.

Rozgrywka polega na wykonywaniu zleconych zadań, co w praktyce oznacza przedostanie się z punktu A do punktu B i wyeliminowaniu wrogich żołnierzy. Gra, jak na swoje czasy, cechowała się nieprzeciętną inteligencją przeciwników i emocjonującą kampanią dla jednego gracza.

Tytuł umożliwia zabawę w multiplayerze na podzielonym ekranie. Ścieżkę dźwiękową skomponował Michael Giacchino, a w procesie produkcyjnym uczestniczył sam Steven Spielberg, jeden z najsławniejszych reżyserów filmowych.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmikhail01   @   12:37, 08.07.2013
Pierwsza część serii, która moim zdaniem straciła sporo klimatu po wydaniu Alied Assault na PC. Jak na możliwości psx-a grafika była przeciętna, i to w sumie jedyna wada.
0 kudosMegan1980   @   19:46, 03.03.2014
Hmmmm pierwsza moja gra fps Szczęśliwy mam do niej duży sentyment Szczęśliwy już takich gier nie robią Uśmiech
0 kudosPietek=)   @   19:00, 30.10.2014
Bardzo klimatyczna część MOH'a. Niesowite udźwiękowienie, świetna animacje przeciwników przy zgonach jak i w walce a do tego wymagające sterowanie choć czasami "głupieje".
Gra mi się bardzo przyjemnie i tym razem mam zamiar ukończyć.
0 kudosremik1976   @   15:09, 13.11.2015
Gra jest świetna i tyle. Takie klimaty w strzelankach uwielbiam i musiałem się cofnąć zdrowo w czasie, żeby znowu tego doświadczyć. Uboga grafika zupełnie mi nie przeszkadza jak również sterowanie do którego musiałem się odrobinę przyzwyczaić. Moim ulubionym Medal of Honor do tej pory był MoH Frontline, ale po zagraniu w pierwszego MoHa trochę stracił na wartości. Okazuje się, że miał wiele motywów wręcz skopiowanych z pierwszej części i teraz jakiś delikatny niesmak poczułem do Frontline. Nie zmienia to faktu, że i tak zostanie moją ulubiona odsłoną. Jak na pierwszą odsłonę, to moim zdaniem ta gra jest bardzo dobra. Nawet potrafi zaskoczyć takimi rzeczami jak Niemiec w kanałach wentylacyjnych. Do tej pory uznawałem kanały za najbezpieczniejsze miejsce na odpoczynek we wszystkich strzelankach, a tu taka niespodzianka. Uśmiech Finał był tylko trochę słaby. Spodziewałem się czegoś o wiele bardziej emocjonującego, ale cała rozgrywka była na tyle wciągająca, że można przeboleć to zakończenie. Bardzo mi się podobało i naprawdę warto było się cofnąć w czasie.