2006 FIFA World Cup (GBA) - okladka

2006 FIFA World Cup (GBA)

Premiera:
28 kwietnia 2006
Premiera PL:
28 kwietnia 2006
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis 2006 FIFA World Cup (GBA)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 250h 29min

+ czaswięcej

Zagraj swoimi bohaterami. Weź udział w Mistrzostwach Świata 2006 w piłce nożnej.

Miłośnicy najpopularniejszego sportu na Ziemi już teraz mogą rozpocząć ekscytujące rozgrywki Mistrzostw Świata 2006 w piłce nożnej. A wszystko za sprawą Mistrzostwa Świata FIFA 2006 - jedynej oficjalnej gry tegorocznego mundialu.

Stań do rywalizacji w najważniejszym turnieju piłkarskim na świecie i poprowadź swoją reprezentację przez eliminacje, aż po wielki finał w Berlinie. Wywalcz najcenniejsze sportowe trofeum! W międzyczasie doświadczysz wszelkich emocji towarzyszących meczom na najwyższym poziomie - radości z powodu wyeliminowania kolejnych przeciwników, czy desperacji i rozpaczy po przegranej w rzutach karnych. Ta gra to Twój bilet wstępu na najwspanialszy spektakl piłkarski na Ziemi.

Coś dla prawdziwych kibiców piłki nożnej... i nie tylko!

Główne cechy:
* Zagraj swoimi bohaterami
Rozgrywaj mecze z udziałem największych gwiazd piłki nożnej. Wszyscy zawodnicy wyglądają i zachowują się zupełnie tak jak w rzeczywistości! Ponadto, dostępnych jest wiele autentycznych zagrywek i ruchów, wiernie przeniesionych do gry.

* Tryb Mistrzostw Świata FIFA 2006
Sprostaj oczekiwaniom kibiców prowadząc drużynę narodową przez eliminacje, aż po wielki finał Mistrzostw Świata. Zdobądź najcenniejszy puchar!

* Pełna autentyczność mundialu
127 drużyn narodowych z Afryki, Azji, Europy, Ameryki Północnej, Karaibów oraz Ameryki Południowej. Poza tym, 12 oficjalnych stadionów, na których niebawem rozgrywane będą mecze Mistrzostw Świata 2006 w piłce nożnej.

* Sprostaj wyzwaniom
Odblokuj dodatkowe elementy gry rozgrywając rozmaite scenariusze spotkań. Wykażesz się m.in. nadrabiając straty w ciągu ostatnich dziesięciu minut meczu lub wygrywając zacięte współzawodnictwo bez udziału kluczowych zawodników ulubionej drużyny. Przygotuj się na niespodzianki.

* Tryb rzutów karnych
Zostań narodowym bohaterem pokonując najlepszych bramkarzy świata w trakcie stresujących konfrontacji. Sprostaj oczekiwaniom kibiców udowadniając, że można na Tobie polegać nawet w najtrudniejszych momentach.

* Profesjonalna, polska wersja językowa
Gra Mistrzostwa Świata FIFA 2006 oferowana jest w polskiej wersji językowej. Należytą oprawę piłkarskich zmagań gwarantuje udział Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza w roli komentatorów.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z 2006 FIFA World Cup (GBA)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?