Harry Potter i Czara Ognia (GBA) - okladka

Harry Potter i Czara Ognia (GBA)

Premiera:
11 listopada 2005
Premiera PL:
11 listopada 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Harry Potter i Czara Ognia (GBA)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 11h 55min

+ czaswięcej

Harry, Hermiona i Ron powracają! Premiera gry „Harry Potter i Czara Ognia™” odbędzie się w listopadzie, kiedy to na ekranach kin pojawi się film studia Warner Bros. Pictures na podstawie czwartej części książki J.K. Rowling.

Przeżyj ekscytujące sceny z filmu, sprawdzając swoje magiczne umiejętności w trakcie kooperatywnej rozgrywki z dwójką przyjaciół.

W grze „Harry Potter i Czara Ognia™”, wyprodukowanej na licencji Warner Bros. Interactive Entertainment, Harry w tajemniczy sposób zostaje wybrany na czwartego uczestnika niebezpiecznego Turnieju Trójmagicznego™. Każdy zawodnik, biorący w nim udział, ma za zadanie zmierzyć się z ziejącym ogniem smokiem, uratować swoich przyjaciół z lodowatych głębin Czarnego Jeziora, a także rozwiązać zagadki pełnego niebezpieczeństw labiryntu. Ekscytujące sceny z filmu wprost ożywają na ekranie - począwszy od scen z obozu Mistrzostw Świata w Quidditchu, a skończywszy na zapierającym dech w piersiach pojedynku z Lordem Voldemortem™!

Gra umożliwia wcielenie się w postać każdego z trójki przyjaciół. Wygląd bohaterów gry wzorowany jest na postaciach z filmu. Zupełnie nowy system rzucania zaklęć sprawia, że gracze na własnej skórze odczuwają działanie magii – kontroler wibruje i reaguje z każdym ruchem różdżki. Można nawet połączyć swoje magiczne siły z przyjaciółmi, biorąc udział w kooperatywnej rozgrywce. Dzięki temu, zaklęcia są potężniejsze niż kiedykolwiek!

Magia filmu:
Czarodziejski świat Harry’ego Pottera staje się rzeczywistością dzięki bohaterom, którzy wyglądają jak ich filmowi odpowiednicy. Ta gra gwarantuje kinową atmosferę, urzekającą rozgrywkę, a także interaktywne przeżycia, których wprost nie można sobie odmówić.

Więcej, lepszej magii:
Zapoznaj się z zupełnie nowym systemem czarów i rzucaj potężne zaklęcia. Pora zostać prawdziwym mistrzem magii!

Kooperatywna rozgrywka:
Po raz pierwszy w historii serii istnieje możliwość połączenia sił z przyjaciółmi. Przenieście się wspólnie do świata Harry’ego Pottera, rzucajcie czary i stwórzcie jeszcze bardziej potężną magię.

Fascynujący system nagradzania:
Zwiększ moc Harry’ego, Rona i Hermiony za pomocą specjalnych kart kolekcjonerskich.

PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?