Harry Potter i Więzień Azkabanu (GBA) - okladka

Harry Potter i Więzień Azkabanu (GBA)

Premiera:
25 maja 2004
Premiera PL:
28 maja 2004
Platformy:
Gatunek:
Dla Dzieci / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (4)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Harry Potter i Więzień Azkabanu (GBA)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 22h 58min

+ czaswięcej

W grze Harry Potter i więzień Azkabanu, wydanej w związku z premierą nowej części filmu, Harry PotterTM i jego przyjaciele Ron Weasley™ i Hermiona Granger™ wracają do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart™. Jako nastolatki uczące się w trzeciej klasie starają się rozwiązać zagadkę Syriusza Blacka™, który właśnie uciekł z niesławnego więzienia dla czarodziejów – Azkabanu.

Zastosowana po raz pierwszy gra przyjaciółmi umożliwi graczom wcielenie się nie tylko w Harry’ego, ale również w Rona i Hermionę, i wykorzystanie unikalnych umiejętności i zaklęć poszczególnych postaci do rozwiązywania zagadek wymagających wspomnianej współpracy. Trójka przyjaciół będzie musiała połączyć swe talenty i opanować wiele fantastycznych nowych zaklęć, dążąc do pokonania najbardziej straszliwych przeciwników Harry’ego: dementorówTM, przerażających strażników więzienia Azkaban.

Dzięki wciągającej rozgrywce, oszałamiających lokacji i pięknej grafice, ożywiającej magiczny świat, znany już wszystkim, którzy widzieli filmy, gra Harry Potter i więzień Azkabanu, począwszy od pierwszej sceny w pociągu do Hogwartu, a skończywszy na dramatycznym finale na brzegach jeziora, umożliwia graczowi całkowite utożsamienie się z bohaterami.

Gracze spotkają wiele nowych postaci i stworzeń, będą wykonywać wiele zadań, latać na hipogryfie, badań nieznane wcześniej rejony Hogwartu, korzystając z tajemniczej Mapy Huncwotów, i rywalizować z przyjaciółmi w licznych mini-grach, takich jak klub pojedynków, wyścigi na miotłach, łowienie latających pławikoników. Po prostu – będą grać w najciekawszą i najbardziej ekscytującą grę z Harry Potterem, jaka kiedykolwiek powstała.

Cechy:
- Graj przyjaciółmi – możesz grać jako Harry, Ron i Hermiona.
- Staw czoła dementorom – czy zdołasz pokonać makabrycznych strażników Azkabanu?
- Lataj na Hardodziobie – Podróżuj na hipogryfie między wieżami Hogwartu i wykorzystuj siłę Hardodzioba w swoich przygodach.
- Mini-gry wieloosobowe – takie jak łowienie latających pławikoników, wyścigi na miotłach i klub pojedynków.
- Całkiem nowe zaklęcia – unieruchamiaj potwory, kontroluj ziejące ogniem smoki i przywołuj Patronusa.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?