Hogs Of War (PSX) - okladka

Hogs Of War (PSX)

Premiera:
08 czerwca 2000
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Hogs Of War (PSX)
febra1976 @ 14:25 19.08.2011
mariusz "febra1976" T
e

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Hogs Of War to taktyczna gra turowa, w której gracze na zmianę przejmują kontrolę nad jednym z dostępnych członków drużyny. Każda ekipa składa się z 8 prosiaków, z których grający mają możliwość wybrania do walki 5. Wieprze różnią się od siebie specjalizacjami, których w sumie jest 4. Dostępnych jest 6 narodowości różniących się wyglądem i zachowaniem. Stylistyka gry nawiązuję do I Wojny Światowej.

Na początku kampanii wybieramy swój naród/oddział i nadajemy każdemu członkowi imię. Wojownicy to przedstawiciele rasy świń, dysponują więc bardzo charakterystycznym wyglądem i zachowaniem. Wstępnie nasi podopieczni nie są zbyt dobrze wyposażeni, z czasem gromadzimy jednak doświadczenie i poprawiamy umiejętności poszczególnych świń w ekipie. Uzupełniamy też ich uzbrojenie, a w rezultacie sprawiamy, że coraz skuteczniej eliminują napotkanych przeciwników.

Hogs Of War oferuruje tryb multiplayer, bardzo podobny do Worms - czyli gracze zmieniają się przy kontrolerze, gdy przyjdzie kolej na ruch ich drużyny.


Wkład w encyklopedię mieli:   Gilberto, febra1976, mikhail01,
PEGI: Od 12 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmikhail01   @   13:15, 08.07.2013
Krótko- wormsy w 3D. Rozgrywka do bółu przypomina robale, ale wyróżnia się dość specyficzny poczuciem humoru. Dziś, dość poszukiwana na aukcjach, choć tak na prawdę nie rozumiem dlaczego.