Disney: High School Musical 3: Senior Year - Dance! (DS) - okladka

Disney: High School Musical 3: Senior Year - Dance! (DS)

Premiera:
04 listopada 2008
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Disney: High School Musical 3: Senior Year - Dance! (DS)
keragon @ 18:08 04.06.2011
"keragon"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

High School Musical 3: Senior Year - Dance! to kolejna produkcja traktująca o przygodach bohaterów z popularnej serii filmów Disney'a High School Musical 3: Senior Year.

Gra oparta jest o pierwowzór czyli ostatni rok szkoły bohaterów musicalu, jak więc można się domyślić, śpiewania po raz kolejny nie zabraknie. Nie śpiewanie jest tu jednak główną atrakcją, gdyż niniejszy tytuł, jak sama nazwa wskazuje, wyróżnia taniec.

Wcielić się możemy w prawie wszystkie postaci z filmu, między innymi: Troy'a, Vanessę, Gabriella lub Sharpay. Jeśli komuś żadna z postaci nie odpowiada, nic nie stoi na przeszkodzie by stworzył własną. Jako tło autorzy przygotowali w sumie 29 utworów z całej trylogii. Gracze natomiast wybierają i rozwijają swoją specjalizację: śpiew lub taniec. Każdy z utworom ma dwie odrębne sekwencje po jednej na specjalizację. Zapaleńcy mogą oczywiście poprawiać swe zdolności w obu dziedzinach.

Oprócz trybu piosenek, jest jeszcze quiz ze znajomości postaci i zdarzeń z filmów. Mimo że gra pozwala na zabawę w pojedynkę, największą satysfakcje, mimo wszystko, dostarcza rozgrywka z przyjaciółmi. Graficznie High School Musical 3: Senior Year - Dance! nie zachwyca, aczkolwiek trzyma charakterystyczny klimatu. Prawdziwym atutem projektu w dalszym ciągu pozostaje ścieżka dźwiękowa.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Disney: High School Musical 3: Senior Year - Dance! (DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?