Outriders (XBOX X/S)

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Długość gry Outriders (XBOX X/S)Pomiar satysfakcji graczy:

Zestawienie satysfakcji graczy z Outriders zostanie wygenerowane kiedy w bazie strony będzie wystarczająco dużo ocen czytelników. Jeśli chcesz dodać swoją ocenę, kliknij w poniższy przycisk, pamiętaj że ocenę możesz dodać dopiero po premierze gry.

Śr. długość gry:

54 godzin 43 min

Max. długość gry:

70 godzin 00 min

Min. długość gry:

39 godzin 27 min

Wpisy znajomych:

Aby posiadać znajomych na portalu musisz założyć konto, a następnie zaprosić do swej listy znajomych innych czytelników.
Pozostałe wpisy:
"shuwar" czas przejścia:   70h 0min
Wątek główny + wszystkie zadania poboczne, wszystkie znajdźki. Trudność prawie zawsze max.
"souldriver81" czas przejścia:   39h 27min
Wątek główny i misje poboczne - Wszystkie. Bez ekspedycji po endgamie. Ograne w Xbox Pasie na PC, dopiero pół roku po premierze. I powiem Wam że gra mnie totalnie zaskoczyła. Polacy naprawdę potrafią robić dobre gry. Fabuła, grafika na plus, ale to co zrobiło na mnie największe wrażenie to rozrywka. Czuć moc każdej nowej broni, którą można ustawić pod swoje preferencje. Ciągłe zdobywanie nowych surowców, monet itp motywowało do testowania i szukania najlepszej kombinacji mi odpowiadającej najbardziej. Gdy to nastąpiło... żaden przeciwnik nie był mi straszny i czuło się potęgę swojej postaci. Podsumowując - polecam. I mam nadzieję, że powstanie 2 część - na pewno biorę na premierę.
Screeny z Outriders (XBOX X/S)