< MG


Kilka lat temu ze studia Avalanche - odpowiedzialnego m.in. za cykl Just Cause - odeszła grupa utalentowanych oraz doświadczonych deweloperów. Mając ze sobą spory bagaż wiedzy, założyli studio Experiment 101, a następnie rozpoczęli prace nad swoim debiutancki projektem - grą Biomutant, której wydania podjęło się THQ Nordic.

Biomutant to rozbudowany wirtualny świat, elementy RPG oraz dynamiczny system walki. Gracz, wcielając się w tytułowego mutanta, musi uratować ziemię przed zagładą, a robi to niedopuszczając do unicestwienia tzw. Drzewa Życia, na które pazury i kły ostrzą sobie Światożercy. Jeśli chcecie wspomóc obdażonego niesamowitymi umiejętnościami herosa, możecie to zrobić już od 25 maja, czyli od premiery gry. W związku z debiutem Biomutant, przygotowaliśmy dla Was też specjalny konkurs, a więcej na jego temat znajdziecie na kolejnych slajdach.

Biomutant to niesamowicie dynamiczna gra akcji. Deweloperzy ze studia Experiment 101 przygotowali na jej potrzeby żyjący, rozbudowany oraz w pełni otwarty świat, po którym możemy się swobodnie poruszać. W trakcie eksploracji natrafiamy na ciekawe postaci niezależne, zlecające nam rozliczne zadania poboczne, a przy okazji staramy się też wykonywać misje fabularne, popychające scenariusz gry do przodu. Ważnym elementem Biomutant jest system RPG, dzięki któremu rozwijamy bohatera, pozyskujemy nowe umiejętności oraz mutacje, a także gromadzimy składniki służace nam do craftingu nowego wyposażenia.

Premiera Biomutant zaplanowana została na dzień 25 maja. Na rynku wówczas pojawią się wersje przeznaczone dla komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Co ważne, grę odpalicie też na konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S, albowiem działać będzie ona za sprawą wstecznej kompatybilności owych platform.

Ze względu na premierę Biomutant, przygotowaliśmy dla Was z THQ Nordic specjalną zabawę. W jej ramach nie musicie się jakoś wyjątkowo wysilać. Wystarczy, że będziecie - jak dotychczas - przeglądać zasoby naszego portalu i bacznie wypatrywać specjalnych powiadomień, informujących o tym, że na ekranie pojawił się mutant lub bohater gry. Gdy tak się stanie, musicie odnaleźć wymienioną w powiadomieniu postać. W przypadku namierzenia bohatera - co będzie ograniczone czasowo - natychmiast staniecie się jednym ze zwycięzców naszego konkursu. Odnalezienie mutanta da Wam punkt mutacji. Ich liczbę na koniec podliczymy, a najsprawniejszych poszukiwaczy nagrodzimy.

Wszystkie nagrody rozdamy niedługo po zakończeniu konkursu. Osoby, które wygrają w rundzie błyskawicznej będą mogly wybrać kod na jedną z gier PC ufundowanych przez THQ Nordic. Jeśli chodzi o punkty mutacji, trójka czytelników, którzy zdobędą ich najwięcej otrzymają na koniec konkursu nagrody niespodzianki. W tym momencie nie możemy zdradzić o jakie niespodzianki chodzi, wiedzcie jednak, że warto na punkty mutacji polować!

Punkty mutacji:


Nie udało Ci się znaleźć jeszcze żadnego punktu mutacji.
Nie poddawaj się jednak, szukaj dalej!Zasady w skrócie i regulamin:

 1. Regularnie zaglądaj na łamy portalu i, będąc zalogowanym, wędruj po naszych stronach.
 2. W pewnym momencie na ekranie zobaczyć możesz komunikat o tym, że gdzieś ukrywa się mutant lub bohater z gry Biomutant.
 3. Rozejrzyj się dokładnie po stronie, na której aktualnie jesteś i staraj się odnaleźć sylwetkę postaci.
 4. Kliknij w nią, aby zdobyć nagrodę natychmiastową albo punkt mutacji.
 5. Nagroda natychmiastowa to kod na grę PC z katalogu THQ Nordic, który otrzymasz na koniec konkursu. Punkty mutacji zbieraj, aby podnieść licznik z poprzedniego slajdu i zdobyć jedną z trzech nagród głównych.
 6. Zabawa trwa do 8 czerwca 2021 roku, do godziny 23:59.
 7. Do wygrania jest 9 nagród błyskawicznych oraz 3 główne nagrody niespodzianki.
 8. Nagrody błyskawiczne otrzymają osoby, które znalazły postać bohatera (każdy może to zrobić jednokrotnie). Na koniec konkursu skontaktujemy się z nimi i prześlemy nagrodę.
 9. Nagrody niespodzianki otrzymają 3 osoby, które zdobędą na koniec konkursu najwięcej punktów mutacji.
 10. Wyniki konkursu ujawnimy do 7 dni po jego zakończeniu, a nagrody wyślemy do 7 dni od ogłoszenia wyników.
 11. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez system prywatnych wiadomości portalu MiastoGier.pl.
 12. Organizatorem zabawy jest portal MiastoGier.pl.
 13. Wszelkie pytania dotyczące zabawy należy kierować pod adres konkursy[małpa]miastogier.pl.