Divinity: Grzech Pierworodny

ObserwujMam (25)Gram (6)Ukończone (5)Kupię (8)

Divinity: Grzech Pierworodny - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:30 czerwca 2014
Premiera polska:18 lipca 2014
Producent:Larian Studios
Wydawca:Larian Studios
Dystrybutor:CDP
Gatunek:RPG

Fabuła

Divinity: Grzech Pierworodny opowiada historię młodych Łowców Źródła, którzy trafiają do krainy Cyseal, by rozwiązać zagadkę śmierci rajcy Jake’a. W trakcie śledztwa na wierzch wychodzą powiązania urzędnika z kultem Niepokalanych - pradawnego zgromadzenia, które chce świat ponownie skalać w objęciach totalitarnych rządów. W tym celu posługując się Czarodziejami Źródła, a więc wrogami naszych bohaterów, i tworząc Krwawe Kamienie - napełniając je krwią ofiar - będące zdolnymi do wskrzeszania zmarłych z grobów.Tryby rozgrywki

Divinity: Grzech Pierworodny reprezentuje gatunek klasycznych gier cRPG z rzutem izometrycznym kamery. Program pozwala na stworzenie własnego duetu bohaterów, określając ich klasę, tym samym przydzielając konkretne umiejętności. Rozwój postaci nie musi następować zgodnie z wcześniej obraną specjalizacją, ponieważ producenci zastosowali tutaj bardziej liberalny model, pozwalający np. wojownikowi zostać łotrzykiem i doskonale się skradać, a magowi ognia opanować inne żywioły.

Rozgrywka opiera się na eksploracji świata podzielonego na konkretne segmenty i wykonywaniu zadań zlecanych przez postacie niezależne. Wraz z awansowaniem na kolejne poziomy doświadczenia, zdobywając punkty przez wykonywanie misji i odkrywanie np. teleportów lub nowych lokacji, podnosimy swoje statystyki reprezentowane przez takie atrybuty jak siła, inteligencja czy zręczność. Pozwala to nam na korzystanie z lepszego wyposażenia znajdowanego zarówno wśród ciał poległych oponentów, jak i kupowanych u handlarzy.


Autorzy wiki:

Materdea
edytował(a): 123 razy   ●   zmienił(a): 101193 znaki
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?