Elex

ObserwujMam (16)Gram (6)Ukończone (10)Kupię (10)

Elex - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:17 października 2017
Premiera polska:17 października 2017
Producent:Piranha Bytes
Wydawca:THQ Nordic
Dystrybutor:CDP
Gatunek:RPG / Akcja

Fabuła

Elex to gra RPG, której akcja toczy się na planecie zwanej Magalan. W glob, jakiś czas temu, uderzyła potężna kometa, powodując nie tylko ogromne zniszczenia, ale przy okazji zmieniając na zawsze cały ekosystem. Odpowiedzialny za to stał się pierwiastek zwany Elex.

Uwaga: Poradnik jest w trakcie przygotowania.

Elex spowodował wiele mutacji na planecie, a następnie stał się bardzo pożądany przez ludzi. Mogli oni dzięki niemu napędzać zupełnie nowe maszyny, korzystać z czegoś w rodzaju magii, a także stać się lepszymi wojownikami. Główny bohater, kiedy go poznajemy, należy do frakcji Albów.

Niedługo po odpaleniu gry widzimy jak protagonista, w wyniku ostrzału, rozbija się swoją maszyną latającą. Wychodzi z niej, a wówczas pojawia się jego przełożony, Kallax, i nakazuje innym Albom zabicie go. Finalnie wychodzimy z opresji w jednym kawałku i poprzysięgamy zemstę na osobach, które próbowały nas zabić.

W centrum wątku fabularnego gry znajdują się trzy frakcje: Berserkowie, Klerycy oraz Banici. Każda kieruje się innymi zasadami i w nieco odmienny sposób wykorzystuje Elex. To, do której z nich dołączymy i po czyjej stronie się opowiemy wpływa na opowiadaną historię oraz przyszłość Magalana...Tryby rozgrywki

Elex to, podobnie jak wszystkie gry studia Piranha Bytes, produkcja nastawiona wyłącznie na rozgrywkę dla jednego gracza. Tytuł można jednak ograć kilkakrotnie ze względu na to, iż zarówno główny wątek fabularny, jak i wiele misji pobocznych, zmienia się na podstawie decyzji grającego.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 474 razy   ●   zmienił(a): 238550 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?