Divinity: Grzech Pierworodny II

ObserwujMam (5)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (6)

Divinity: Grzech Pierworodny II - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:14 września 2017
Premiera polska:14 września 2017
Producent:Larian Studios
Wydawca:Larian Studios
Gatunek:RPG

Fabuła

Akcja Divinity: Grzech Pierworodny II toczy się wiele setek lat po wydarzeniach, jakie ukazano w pierwszej części cyklu.

Biskup Alexandar ogłosił Source (źródło potężnej magii) domeną wyłącznie Boskiego Zakonu (Divine Order). Czarnoksiężnicy to teraz kryminaliści, a osoby choćby podejrzewane o posiadanie umiejętności opartych na Source są ścigane, pojmowane, a potem pozbawia się ich wszelkich mocy. Pozostają puste ciała, wyzute z emocji oraz wolnej woli.

Główny bohater produkcji także został pojmany przez Zakon i zmierza do więzienia. Na jego szyi spoczywa specjalna obroża ograniczająca jego umiejętności. Jej zadaniem jest utrzymywanie Source w ryzach, przynajmniej do momentu, kiedy przedstawiciele Zakonu nie będą gotowi by wydobyć potrzebną im energię. 

W wyniku dziwnych wydarzeń, statek, którym podróżujemy rozbija się, a główny bohater, wraz z grupą wielu innych postaci trafia do Fort Joy. Tam rozpoczyna się przygoda właściwa, podczas której przemierzamy pełne niebezpieczeństw lokacje, walczymy z napotkanymi przeciwnikami i staramy się przywrócić porządek na świecie.Tryby rozgrywki

Divinity: Grzech Pierworodny II oferuje przygodę dla jednego gracza, ale możliwa jest też zabawa w ramach współpracy. Deweloperzy nie przewidzieli trybu współzawodnictwa, w którym gracze walczyliby pomiędzy sobą.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 467 razy   ●   zmienił(a): 447727 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?