Syberia 3

ObserwujMam (6)Gram (8)Ukończone (0)Kupię (37)

Syberia 3 - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:20 kwietnia 2017
Premiera polska:20 kwietnia 2017
Producent:Microids/Anuman Interacti...
Wydawca:Microids/Anuman Interacti...
Dystrybutor:CDP
Gatunek:Przygodowa

Fabuła

 
Poradnik jest w przygotowaniu!

Syberia 3 – jak miało to miejsce w dwóch poprzednich odsłonach serii – znów pozwala wcielić się nam w postać amerykańskiej prawniczki, Kate Walker. Akcja gry rozpoczyna się już po wydarzeniach widzianych w drugiej części. Dogorywającą Kate pośród zamieci odnajduje migrujący lud Jukoli, który pomaga śnieżnym strusiom w dotarciu do ich ziemi świętej w celu rozmnażania gatunku.

Niestety, ich nawigator oraz przewodnik – Kurk – musi czekać w szpitalu w miasteczku Valsembor na protezę nogi, gdzie trafia również Kate.Tryby rozgrywki

Syberia 3 to gra przygodowa point & click, reprezentująca jednak nowoczesny nurt tego wiekowego gatunku. Celem rozgrywki jest pokonywanie zaprojektowanych przez deweloperów zagadek logicznych – które pozwalają ruszyć fabułę do przodu i jednocześnie odblokowywać kolejne lokacje – oraz rozmowy z postaciami niezależnymi. Gra została zaprojektowana w pełnych trzech wymiarach, zatem po odwiedzanych miejscach możemy poruszać się w pełni swobodnie.

Dzięki temu pojawiły się również wykorzystujące tę technologię łamigłówki, polegające na zyskaniu dodatkowej przestrzeni – chodzi o manualne umiejętności gracza, czyli np. chwycenie odpowiednim przyciskiem kabelka i wpięcie go do odpowiedniego miejsca. Nie wystarczy już połączyć dwóch przedmiotów, musimy jeszcze wykonać – nie zawsze, ale w większości przypadków – z nimi dodatkową interakcję.


Autorzy wiki:

Materdea
edytował(a): 47 razy   ●   zmienił(a): 35492 znaki
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?