Mass Effect: Andromeda

ObserwujMam (24)Gram (10)Ukończone (9)Kupię (29)

Mass Effect: Andromeda - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:21 marca 2017
Premiera polska:23 marca 2017
Producent:BioWare Corporation
Wydawca:Electronic Arts Inc.
Dystrybutor:Electronic Arts Polska
Gatunek:Akcja / RPG

Fabuła

Akcja Mass Effect: Andromeda przenosi nas do roku 2185, pomiędzy wydarzeniami, jakie miały miejsce w Mass Effect 2 i Mass Effect 3. Cztery rasy, przebywające do tej pory w Cytadeli, a także Quarianie planują znaleźć dla siebie nowe domy. W tym celu przygotowana zostaje Inicjatywa Andromedy. W jej ramach każda z ras wysyła 20 tysięcy swoich przedstawicieli na niebywale długą, 600 letnią podróż do galaktyki Andromedy.

Każda rasa podróżuje specjalnym pojazdem zwanym Arką, a ich przywódcami są osoby zwane Poszukiwaczami. Gracz wciela się w jednego z takich Poszukiwaczy, a jego zadaniem jest zbadanie pobliskich planet, celem znalezienia tej właściwej. Najpierw jednak musimy zająć się rozbudową Nexusa - potężnej stacji kosmicznej, spełniającej rolę cytadeli z oryginalnej trylogii. To punkt wypadowy dla wszystkich zadań.

Protagonistą Mass Effect: Andromeda może być Scott albo Sara Ryder (rodzeństwo). Obaj są niedoświadczonymi rekrutami, stanowiącymi istotną rolę od początku do końca opowieści, niezależnie od tego, na którego z nich się zdecydujemy. Rolą Poszukiwacza zostają oni obarczeni przez ich ojca, Aleca Rydera, po tym, jak sytuacja na pokładzie Arki ludzi sytuacja mocno się komplikuje.Tryby rozgrywki

Mass Effect: Andromeda to produkcja, w której główny nacisk położono na kampanię dla jednego gracza. Tytuł oferuje jednak również rozgrywki wieloosobowe. Nie są one obowiązkowe, ale twórcy zachęcają nas do brania w nich udziału, serwując nam rozliczne bonusy, które funkcjonują nie tylko w sieci, ale także w singlu.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 385 razy   ●   zmienił(a): 367970 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?