The Last Guardian

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (13)

The Last Guardian - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:06 grudnia 2016
Premiera polska:06 grudnia 2016
Producent:Sony Computer Entertainme...
Wydawca:Sony Computer Entertainme...
Dystrybutor:Sony Computer Entertainme...
Gatunek:Akcja / Przygodowa

Fabuła

Fabuła w The Last Guardian przedstawia nam losy dwójki nietypowych towarzyszów. Pierwszym z nich jest mały chłopiec. Drugim natomiast dziwne stworzenie, hybryda przypominająca gryfa. Losy dwójki protagonistów splatają się kiedy oboje są ranni. Postanawiają wydostać się z uwięzi, a droga do wolności prowadzi ich przez wiele niebezpiecznych miejsc, starożytnych ruin oraz zapomnianych miast.

Początkowo bohaterowie współpracują ze sobą z konieczności. W miarę upływu czasu zaczynają się jednak zaprzyjaźniać, ratując się regularnie z opresji. Z czasem chłopiec jest w stanie wydawać też polecenia swojemu kompanowi, zwanemu Trico, prosząc go np. o to, aby stanął na tylnych nogach, unosząc w górę łeb i ułatwiając przemieszczanie się w górę.

Losy dwójki bohaterów szybko zacieśniają więź między nimi, a Trico i chłopiec stają się nierozłączni... to jednak dopiero początek ich przygody.Tryby rozgrywki

The Last Guardian oferuje tylko jeden tryb zabawy - trwający kilkanaście godzin wątek fabularny. Bezpośrednio kontrolujemy w nim wyłącznie chłopca. Ten natomiast może z czasem wydawać polecenia swojemu kompanowi - Trico. Polecenia nie są jednak wykonywane natychmiastowo. Trico to "żywa" istota i nie zawsze ma ochotę reagować na nasze sugestie.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 59 razy   ●   zmienił(a): 59086 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?