Tyranny

ObserwujMam (8)Gram (4)Ukończone (2)Kupię (1)

Tyranny - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:10 listopada 2016
Premiera polska:10 listopada 2016
Producent:Obsidian Entertainment
Wydawca:Paradox Interactive
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:RPG

Fabuła

Poradnik w przygotowaniu!

Tyranny opowiada o losach Stanowiciela (postaci kreowanej przez gracza) - człowieka w armii Hegemona - który odpowiada za przestrzeganie woli tytułowego tyrana na podbitych przez niego ziemiach. Historię możemy rozpocząć od przedwstępu, w którym - na interaktywnej mapie - podejmujemy decyzje na wiele lat przed właściwą rozgrywką. Wybory dotyczą przede wszystkim spraw związanych z wcześniejszymi podbojami Hegemona, a które będą oddziaływały na relacje z niektórymi bohaterami niezależnymi w związku z np. przydzieleniem ostatnich sztuk broni dla jednej z frakcji, a pominięcie drugiej.Tryby rozgrywki

Tyranny to gra z gatunku cRPG, w której głównym zadaniem jest rozwijanie bohatera oraz własnej drużyny, wykonywanie zadań zlecanych przez innych bohaterów niezależnych i odkrywanie fabuły. W Tyranny własnoręcznie tworzymy kierowaną sylwetkę, przydzielając jej klasę (np. wojownik) oraz rasę (np. człowiek). To, na jakie zdefiniowane już wcześniej opcje zdecydujemy się, będzie w pewien sposób określało nasze wstępne atrybuty oraz styl gry.


Autorzy wiki:

Materdea
edytował(a): 40 razy   ●   zmienił(a): 46104 znaki
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?