Hitman

ObserwujMam (12)Gram (4)Ukończone (2)Kupię (9)

Hitman - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:31 stycznia 2017
Premiera polska:31 stycznia 2017
Producent:IO Entertainment
Wydawca:Eidos
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:Akcja

Fabuła

Akcja gry Hitman rozpoczyna się podróżą w czasie, nie dosłowną, rzecz jasna. Widzimy bowiem wydarzenia, które miały miejsce 20 lat temu. Agent 47 idzie przez korytarz ośrodka organizacji ICA, rozmawiając z Dianą Burnwood, kobietą, która w odsłonach wcześniejszych zajmuje się obsługą kontraktów oraz zleceń naszego płatnego mordercy.

Agent 47 w ośrodku ICA poddany zostanie testowi. Wynik zdecyduje następnie o tym, czy zostanie on dopuszczony do regularnej służby. Pierwsze dwa zadania odbywają się więc na terenie specjalnie przygotowanych makiet. Na pierwszej z nich protagonista musi pozbyć się niejakiego Kalvina Rittera, a na drugim sowieckiego szpiega, Jaspera Knighta. Test przebiega pozytywnie, po czym główny bohater trafia do Paryża, gdzie zajmuje się eliminacją dwóch osób...Tryby rozgrywki

Hitman oferuje wyłącznie jeden model rozgrywek - przeznaczony dla pojedynczego gracza. W jego ramach są jednak dostępne rozliczne tryby zabawy. Prócz kariery, czyli po prostu fabuły, przygotowano też kontrakty. W ich ramach zagrać można w zlecenia opracowane przez deweloperów, własne oraz innych graczy.

Kontrakty to nie tylko zwykłe robótki, ale także tryb eskalacja, w którym wielokrotnie podchodzimy mniej więcej do tej samej misji, realizując jednak coraz trudniejsze założenia i dopasowując się do ciągle rosnącego poziomu trudności. Pikanterii zabawie dodają też misje typu live, pojawiające się w czasie rzeczywistym. To wśród nich występują m.in. nieuchwytne cele, czyli kontrakty dostępne tylko jeden raz i wyłącznie w określonym czasie. Niepowodzenie kończy taki kontakt, blokując nam do niego dostęp w przyszłości.

Hitman oferuje system rankingów, ilustrujących to, jak radzą sobie gracze z całego świata. Wszystkie zlecenia da się bowiem zrealizować na wiele różnych sposobów, a każdy jest inaczej punktowany.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 352 razy   ●   zmienił(a): 459913 znaki
Dirian
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 744 znaki
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?