Epic Games Store od teraz umożliwia zwrot zakupionej gry

Gra się nie spodobała, a może słabo działa na naszym PC? Od teraz można ją zwrócić i odzyskać zainwestowane pieniądze.

Dirian @ 18:24 12.01.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Sklep Epic Games Store rozwija się z dnia na dzień i już teraz jest całkiem sprawnie działającym narzędziem. Twórcy cały czas pracują nad rozbudowaniem projektu o nowe opcje. Właśnie otrzymaliśmy możliwość zwrotu zakupionej gry - jest to ważna funkcja, dostępna od dłuższego czasu na konkurencyjnym Steamie.

Na zwrot gry i tym samym odzyskanie swoich pieniędzy mamy maksymalnie 14 dni od daty zakupu. Aby otrzymać zwrot, nie można grać w zwracany tytuł dłużej, niż 2 godziny. Warunki są więc bardzo podobne do tych z platformy Valve. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by zrezygnować z zamówionego wcześniej pre-orderu.

Twórcom gier udostępniono ponadto narzędzie umożliwiające zwracanie pieniędzy za zakupy dokonane przez graczy w grze - np. gdyby okazało się, że zakupiony bonus czy wirtualny przedmiot nie działa tak jak powinien. Fundusze w każdym przypadku otrzymamy w takiej formie, w jakiej płaciliśmy za zakupy.

Przypomnijmy, że na łamach wspomnianej platformy rozdawana jest za darmo gra What Remains of Edith Finch. Niedawno Epic Games porozumiało się także z Ubisoftem, w efekcie czego na ich platformie zakupimy The Division 2, które nie trafi na Steama.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?