Resident Evil 2 Remake: misja Hunka oraz najnowsza galeria screenów z gry Capcom

Już na dniach, po wielu, wielu latach, powracamy do Arklay Mountains i zniesławionego Raccoon City w grze Resident Evil 2 Remake.

juve @ 12:31 12.01.2019
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci opublikowano najnowszy trailer gry Resident Evil 2 Remake przedstawiający ukrytą misję pracownika Umbrelli - Hunka, jak również uraczono graczy obszerną galerią screenów z horroru przygotowanego przez Capcom.

Misja Hunka będzie możliwa do odblokowania podczas kilkukrotnego przechodzenia wszystkich scenariuszy. Jeżeli ogrywaliście oryginał, wiecie jak i ile razy przejść główną historię, aby tryb się odblokował. Mało tego, w poniższym zwiastunie możecie również zobaczyć również epizod Tofu - ale tego nie będziemy Wam już zapowiadać, musicie zobaczyć sami.

W przypadku galerii po raz kolejny otrzymujemy kilka statycznych obrazków z komisariatu, który będzie eksplorował Leon w początkowym okresie pobytu w Raccoon City. Zombiaki, obskurna atmosfera, niedobitki policjantów oraz świetna grafika.

Premiera gry na PlayStation 4, Xbox One oraz PC 25 stycznia 2019.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?