Metro: Exodus z trybem fotograficznym na PC i konsolach

Będzie on dostępny w wersji premierowej, nie trzeba będzie niczego instalować.

bigboy177 @ 11:13 08.01.2019
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera Metro: Exodus coraz bliżej, a jeśli na przedsięwzięcie czekacie, na pewno ucieszy Was fakt, że najpiękniejsze widoki w nim będziecie w stanie zarejestrować dzięki dedykowanemu trybowi fotograficznemu.

Deweloper Metro: Exodus, 4A Games,  oraz jego wydawca, Deep Silver, potwierdzili, że tryb fotograficzny Metro: Exodus nie będzie czymś dodanym w ramach aktualizacji. Będzie to funkcja dostępna od początku. Była bowiem jedną z najbardziej wyczekiwanych opcji przez graczy.

"Tryb fotograficzny był jedną z najbardziej wyczekiwanych funkcji przez społeczność Metro", powiedział Jon Bloch, producent wykonawczy w 4A Games. "Rzadko występują one w pierwszoosobowych shooterach, ale ekipa była zdeterminowana, aby się udało i aby fani Metro mieli okazję rejestrowania własnych historii z rosyjskich pustkowi".

Tryb fotograficzny będzie dostępny na PC oraz na konsolach, na blaszakach będzie można go wykorzystać w tandemie z NVidia Ansel.

Metro: Exodus zadebiutuje na PC, PS4 oraz Xboksie One w dniu 15 lutego bieżącego roku. Wyczekiwania na premierę umili Wam nowy zwiastun fabularny, mający trafić do sieci w najbliższych godzinach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   12:10, 08.01.2019
Coraz bardziej skłaniam się ku temu, by to był mój tytuł roku Uśmiech
Tryb foto - kiedyś myślałem, że to taki bajer, ale ostatnio zdarza mi się robić fotki ciekawych ujęć z gier, a w tym tryb takowy robi niezłą pracę.
0 kudosRonaldo_   @   12:36, 08.01.2019
Ciekawe, jakie będą wymagania tej gry.
Nie ukrywam, że czekam z niecierpliwością. 😄
1 kudosdabi132   @   16:43, 08.01.2019
Zwiastun fabularny już jest: https://youtu.be/LlaSxWvefrg
Gra się prezentuje fenomenalnie i niezwykle interesująco. Czuć prawdziwy klimat postapo, a nią jakieś różowe filtry.
0 kudosTheCerbis   @   16:50, 08.01.2019
Świetnie to wygląda Dabi. Muszę zabrać się w końcu za książki i dwie pierwsze części gier, a w Exodus pewnie dopiero zagram za kilka lat, znając życie.