Nier: Automata sprzedało się w nakładzie przekraczającym 3,5 mln egzemplarzy

O wyniku sprzedaży przedsięwzięcia informuje nas jego wydawca.

bigboy177 @ 19:31 05.12.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Square Enix ujawniło, że NieR: Automata nadal sprzedaje się wyśmienicie. Mimo że jest to tytuł dość niszowy, do tej pory rozszedł się on już w nakładzie przekraczającym 3,5 mln egzemplarzy. Mówimy tu oczywiście o wszystkich platformach docelowych oraz sprzedaży globalnej.

Wieści na temat popularności NieR: Automata docierają do nas za sprawą oficjalnego kanału NieR: Automata na łamach portalu Twitter. To właśnie z niego dowiadujemy się, że produkcja jest już w rękach 3,5 mln graczy, którzy zdecydowali się ją nabyć albo w formie pudełkowej albo elektronicznej.

Za wynik odpowiadają oczywiście wszystkie trzy platformy, na których NieR: Automata zadebiutowało. Pierwotnie było ono dostępne wyłącznie na PC oraz PS4, ale na początku bieżącego roku pojawiło się również w rękach posiadaczy konsol Xbox One. Krążą również niepotwierdzone informacje dotyczące wydania dla Nintendo Switch, ale nic nie wskazuje na to, aby miało się ono kiedykolwiek zmaterializować.


Sprawdź także:

Nier: Automata

Premiera: 07 marca 2017
PS4, PC, XBOX ONE

Nier: Automata to kontynuacja dynamicznej gry akcji NieR, wydanej pierwotnie w 2010 roku. Za jej opracowanie odpowiada studio Platinum Games. Deweloperzy ci mają na swoim...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?