Red Dead Redemption II - Take-Two wciąż nie jest gotowe by ujawnić premierę na PC

Rockstar będzie mówił o swoich planach, kiedy będzie gotowe.

bigboy177 @ 20:58 08.11.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Mimo że pierwsza odsłona cyklu Red Dead Redemption nie zadebiutowała na komputerach osobistych, powszechnie uważa się, że w przypadku "dwójki" sytuacja będzie zgoła odmienna. Czy rzeczywiście? W tym momencie nie sposób powiedzieć. Take-Two nie jest skłonne do tego, by cokolwiek mówić o Red Dead Redemption 2 na PC.

Wspomniany wydawca zorganizował niedawno konferencję dla swoich inwestorów, a w jej trakcie głos zabrał jego szef, Strauss Zelnick. Został on ponownie zapytany o PeCetową wersję Red Dead Redemption 2, ale nie zdradził niestety niczego nowego, stwierdzając jedynie, że nie ma niczego do ujawnienia.

"Jeśli chodzi o nadchodzące premiery, Rockstar będzie mówić o swoich planach związanych ze wszystkimi produktami, a także platformami", powiedział Zelnick. "Więc w tym konkretnym przypadku nie mogę niczego wyklarować, przepraszam".

Osoby czekające na komputerowe wydanie Red Dead Redemption 2 muszą się niestety uzbroić w cierpliwość. Branżowy analityk, Michael Pachter, uważa, że dzieło Rockstar na PC trafi do kwietnia 2019 roku, ale czy tak faktycznie będzie, dowiemy się w kolejnych miesiącach.

Kończąc nadmienię jeszcze, że konsolowe Red Dead Redemption 2 rozeszło się już w nakładzie przekraczającym 17 mln egzemplarzy. Mimo że nie chodzi tu o sprzedaż do rąk konsumentów, ale pudełka które powędrowały do sklepów, wynik jest imponujący.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?