Fortnite ustanowiło kolejny rekord jednocześnie grających

Wynik jest sporo wyższy od poprzedniego rekordu.

bigboy177 @ 20:25 08.11.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, mob, switch, ps4, xbox one, free 2 play

Fortnite to międzynarodowy fenomen, nie ulega to najmniejszej wątpliwości. Kolejnym tego potwierdzeniem niechaj będzie premiera przedsięwzięcia w Korei Południowej, która miała miejsce w tym tygodniu. Tamtejsi gracze szturmem ruszyli na serwery Fortnite, pomagając w ustanowieniu kolejnego rekordu.

Przedstawiciel południowokoreańskiego oddziału studia Epic Games, Sung Chul Park, zdradził, że w Fortnite grało jednocześnie ponad 8,3 mln graczy. Chodzi oczywiście o populację globalną, nie tylko tę z Korei Południowej, ale jakkolwiek na to patrzyć, wynik jest imponujący.

Bieżący skok jest naprawdę znaczący. Poprzedni rekord ustanowiono w lutym bieżącego roku, a było to 3,4 mln jednocześnie grających osób. Najnowszy rekord jest prawie trzykrotnie wyższy i na pewno nie jest ostatnim tego typu osiągnięciem.

Fortnite jest obecnie dostępne na każdej liczącej się platformie. Jeśli jeszcze nie graliście, a zamierzacie, i wybierzecie wydanie na komputery osobiste, koniecznie rzućcie okiem na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Projekt to pierwsza gra w historii, korzystająca z ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?