Nawiązania do Bloodborne 2 w grze Deracine

Studio From Software

bigboy177 @ 20:58 07.11.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Studio From Software opublikowało w tym tygodniu swoje najnowsze przedsięwzięcie - przygodówkę zatytułowaną Deracine, a przeznaczoną dla gogli PlayStation VR. Co ciekawe, gracze dopatrzyli się w nim nawiązań do Bloodborne.

Jeśli wierzyć analizom, które pojawiły się w sieci, studio From Software zamierza przygotować Bloodborne 2. Sugeruje to m.in. występująca w Deracine laleczka, stanowiąca idealną kopię postaci ze Snu Tropiciela, na pewno kojarzonej przez wszystkich fanów pierwszego Bloodborne.

Jakby tego było mało, w opisie laleczki także jest pewna podpowiedź. Czytamy w nim, że to "Laleczka kamiennej dziewczyny Fiony, która pojawia się w nieukończonej opowieści. Kiedy ktoś ma zły sen, Fiona pojawia się i pomaga mu uciec".

O jaką ukończoną opowieść może chodzić? Ano do głowy przychodzi właśnie Bloodborne, na którego kontynuację gracze wyczekują od debiutu pierwowzoru.

Więcej ciekawostek znajdziecie na łamach forum ResetEra. Na razie niestety nie mamy żadnych konkretów na temat Bloodborne 2, a to oznacza, że póki co trzeba się uzbroić w cierpliwość i wyczekiwać. Jak tylko pojawią się nowe doniesienia, nie omieszkamy ich Wam przekazać.


Sprawdź także:

Bloodborne

Premiera: 24 marca 2015
PS4

Bloodborne to kolejna produkcja stworzona przez zespół From Software, znany m.in. z serii wymagających gier RPG akcji - Souls. W pracach nad tytułem uczestniczył Hidetaka...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:01, 07.11.2018
Byłoby genialnie gdyby zrobili drugą część Szczęśliwy
0 kudosluki505   @   21:25, 07.11.2018
Ciekawe czy wyjdzie jeszcze na PS4.