Overkill’s The Walking Dead debiutuje na Steam

Wydanie dedykowane konsolom trafi do sprzedaży w przyszłym roku.

bigboy177 @ 20:24 07.11.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Wyczekiwane od dość dawna Overkill’s The Walking Dead zadebiutowało dziś na PC i jeśli macie ochotę w nie zagrać, możecie to zrobić uprzednio uiszczając opłatę w wysokości około 60 euro, czyli 240 złotych.

Jeżeli zdecydujecie się na zakup, otrzymacie strzelankę kooperacyjną, która przeniesie Was do Waszyngtonu. Miasto nie jest niestety w zbyt dobrej formie, albowiem opanowane zostało przez różnej maści krwiożercze pokraki - czyt. zombie.

Overkill’s The Walking Dead wydawane będzie w formie sezonowej. Chodzi po prostu o to, że na pierwszy ogień poszło pierwsze 10 epizodów wchodzących w skład pierwszego sezonu gry. Kolejny sezon, składający się najpewniej z podobnej liczby epizodów, winien zawitać w sieci jeszcze w tym miesiącu.

Cena wspomniana powyżej, 60 euro, obejmuje oba pierwsze sezony, a jeśli chcielibyście coś więcej, możecie wyłożyć 80 euro i cieszyć się kilkoma bonusowymi drobnostkami. Mówimy tutaj oczywiście jedynie o wersji PC. Ta przeznaczona dla konsol PS4 i Xbox One trafi do sprzedaży 8 lutego.

Poniżej rzucić okiem możecie na premierowy zwiastun Overkill’s The Walking Dead.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?