Shadow of the Tomb Raider - dziś premiera finału nowej trylogii

Dziś na sklepowe (fizyczne i cyfrowe) półki sklepowe trafiła gra Shadow of the Tomb Raider autorstwa studiów Cyrstal Dynamics oraz Eidos Montreal!

Materdea @ 15:01 14.09.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Dziś, tj. 14 września, na cyfrowych i fizycznych półkach sklepowych pojawiła się ostatnia część z nowej trylogii Tomb Raider opracowanej przez studia Crystal Dynamics oraz Eidos Montreal - Shadow of the Tomb Raider! Lara Croft dojrzała i ma zamiar rozprawić się z Trójcą oraz odkryć pradawne tajemnice Ameryki Łacińskiej.

Shadow of the Tomb Raider dostępne jest już dla wszystkich na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Dla wszystkich, bo od dwóch dni w nowego TR-a mogli się zagrywać posiadacze najdroższej edycji, pozwalającej uruchomić ten tytuł wcześniej niż sklepowa premiera. Jeśli jeszcze nie kupiliście gry, bo nie przekonują Was przedpremierowe materiały, zerknijcie na zestawienie ocen, bo branżowe serwisy zdążyły dokładnie przyjrzeć się formie nowych przygód pani archeolog (nasza pojawi się na dniach). Polecam również zapoznać się z techniczną analizą produkcji przeprowadzonej przez Digital Foundry - niezbyt przychylną posiadaczom konsoli Xbox One!

Gra zwieńcza opowieść o młodzieńczych przygodach Lary Croft, rozpoczętą przez Tomb Raider z 2013 roku. Historia rozgrywa się dwa miesiące po wydarzeniach, które widzieliśmy w Rise of the Tomb Raider. Wraz z panią archeolog trafiamy na terytorium Ameryki Łacińskiej, aby dotrzeć do legendarnego miasta Paititi i ostatecznie rozwiązać kwestią ścigającej nas organizacji Trójca.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmatrix1   @   14:33, 17.09.2018
Gra na razie ma wiele błędów. Ale za 3 lata będzie ok