Death Stranding - Hideo Kojima szykuje coś fajnego na targi Tokyo Game Show

Co konkretnie? Dowiemy się za około tydzień.

bigboy177 @ 10:48 14.09.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Death Stranding to ciekawie zapowiadający się projekt, opracowywany obecnie przez słynnego Hideo Kojimę. Jeśli na kolejne szczegóły dotyczące przedsięwzięcia wyczekujecie z niecierpliwością, wiedzcie, że wspomniany projektant szykuje coś z okazji targów Tokyo Game Show.

Hideo Kojima udostępnił na swoim Twitterze wpis, z którego wynika, że podczas Tokyo Game Show zobaczymy w związku z Death Stranding coś interesującego. Nie zdradził on oczywiście niczego konkretnego, ale jako że targi zaczynają się już niebawem, nie będziemy musieli długo czekać.

Impreza, o której mowa rusza w dniu 20 września bieżącego roku, a trwać będzie do 23 dnia tego samego miesiąca. Kojima ostatni raz był na Tokyo Game Show dwa lata temu, więc tym razem chce przybyć do fanów z czymś "zabawnym", jak sam napisał.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   12:41, 14.09.2018
Może pokażą jakiś przerywnik filmowy i aktorzy podłożą do niego swoje głosy na żywo Puszcza oko Od pokazu na TGS nie oczekiwałbym zbyt wiele i raczej liczyłbym na coś więcej o Death Stranding podczas PSX 2018.