Halo 5: Guardians nadal nie ukaże się na Windowsie

Firma Microsoft zdementowała krążące ostatnio plotki dotyczące wydania Halo 5 na komputerach osobistych.

Materdea @ 13:07 13.09.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
xbox one

W ostatnich dniach Internet zawrzał na wieść o ewentualnym wydaniu Halo 5 na komputerach osobistych. Powodem tych plotek była - a jakże! - okładka, lecz firma Microsoft nie spieszyła się z podjęciem tematu, gdyż dopiero niedawno otrzymaliśmy zaprzeczenie tych rewelacji!

Kilka dni temu w sklepie Amazon pojawiła się nowa wersja okładki gry Halo 5: Guardians, która ze starszą różniła się belką umieszczoną na szczycie - zamiast wariantu "Only on Xbox One" pojawił się "Xbox One Console Exclusive", co jasno sugerowało możliwość pojawienia się gry studia 343 Industries na komputerach osobistych. Niestety znów otrzymaliśmy zdementowanie tych plotek - wyjaśnienie zaistniałej sytuacji pojawiło się w serwisie CNET:

"Tak tak mówiliśmy poprzednio, nie mamy w planach wydania Halo 5: Guardians na komputerach z Windowsem 10".

Stosownego posta napisał również Frank O'Connor z 343 Industriest na forum Reset Era, stwierdzając, iż na PC-tam jest Halo 5: Forge, a więc multiplayerowy komponent Guardians pozwalający rozgrywać niestandardowe mecze, a nic nowego nie planują.


Sprawdź także:

Halo 5: Guardians

Premiera: 27 października 2015
XBOX ONE

Kolejna odsłona serii Halo, przeznaczona tylko i wyłącznie konsoli Xbox One. Za jej produkcję odpowiada studio 343 Industries, wydania natomiast podjęła się firma Microso...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?