Blizzard pracuje nad FPS-em nastawionym na współpracę

Overwatch 2, a może całkiem nowa marka?

bigboy177 @ 20:59 12.09.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jakiś czas temu okazało się, że Blizzard poszukuje pracowników do niezapowiedzianego jeszcze projektu. Teraz poznaliśmy garść szczegółów na jego temat. Stało się to za sprawą ogłoszenia o pracę, z którego wynika, że korporacja pracuje nad upakowanym akcją pierwszoosobowym shooterem, nastawionym na tryb współpracy.

Wieści dostrzegli użytkownicy forum Blizzarda. Ze skromnej liczby detali wynika, że proces powstawania gry jest we wczesnej fazie, przedsięwzięcie korzystać ma z "zaawansowanego pierwszoosobowego silnika graficznego", a u jego podstaw jest "wspaniały i rozbudowany system walki". Wisienką na torcie mają być wyjątkowe animacje oraz sztuczna inteligencja drugiej generacji.

Całość zapowiada się interesująco, na chwilę obecną nie mamy jednak żadnych konkretnych informacji na temat projektu. Wszystko czym dysponujemy, to pogłoski oraz bardzo ogólnikowe detale. Czy będzie to coś całkiem nowego? A może Overwatch 2? Jakkolwiek by nie było, musimy uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?