W The Last of Us: Part II Ellie otrzyma towarzysza przygody, ale nie będzie grywalny

Ellie nie będzie sama przemierzać zrujnowanego świata w The Last of Us: Part II - otrzyma tajemniczego towarzysza przygody.

juve @ 19:03 11.07.2018
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

W sieci pojawiły się informacje na temat gry The Last of Us: Part II, która zmierza na konsolę PlayStation 4 i będzie prawdopodobnie jedną z najgorętszych premier nadchodzących miesięcy. Wszyscy obawiali się, że przygoda Ellie będzie samotna... na szczęście nie do końca.

Reżyser The Last of Us: Part 2 potwierdził ponowne wykorzystanie NPCa-towarzysza, aczkolwiek nie ujawnił kto nim będzie i w jakim stopniu towarzyszyć będzie bohaterce. Neil Druckmann nie może jeszcze ujawnić konkretnych informacji na jego lub jej temat. Deweloper wspomniał o dodatkowej postaci i na tym się skończyło. Okazuje się, że prezentowane demo nie ujawniło bohatera, ale w nowej historii, Ellie skorzysta z pomocy towarzysza.

"No więc Ellie była NPC, ale ona jest bohaterem tej historii, więc gracz kontroluje Ellie. Można śmiało powiedzieć, że w grze, którą stworzyliśmy pojawi się jakiś NPC w całej historii, nawet jeśli nie pokazujemy go w tym demo".

W oryginalnym The Last of Us kierowaliśmy Joelem, jednak przez praktycznie całą opowieść mieliśmy obok siebie niewinną Ellie. W kontynuacji sytuacja się zmienia – tym razem wskoczymy w buty Ellie, ale jak myślicie, kogo otrzymamy za towarzysza i w jakim stopniu może być grywalny?


Sprawdź także:

The Last of Us: Part II

Premiera: 2019
PS4

The Last of Us: Part II to kontynuacja doskonale ocenianej przygodowej gry akcji z 2013 roku. Za jej opracowanie ponownie odpowiada zasłużone studio Naughty Dog.Akcja pro...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   13:55, 13.07.2018
Cytat: Wiadomość
W kontynuacji sytuacja się zmienia – tym razem wskoczymy w buty Ellie, ale jak myślicie, kogo otrzymamy za towarzysza i w jakim stopniu może być grywalny?
Cytat: Wiadomość - tytuł
W The Last of Us: Part II Ellie otrzyma towarzysza przygody, ale nie będzie grywalny
0 kudosMicMus123456789   @   17:12, 14.07.2018
Mnie się tam wydaje, że to będzie Joel lub może jego brat.