Wasteland 2: Director's Cut zadebiutuje na Switchu

Wasteland 2: Director's Cut zostanie przeniesione na nową platformę - Nintendo Switch! Premiera jeszcze tej jesieni.

Materdea @ 17:27 11.07.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
switch

Studio inXile Entertainment zamierza niedługo zaatakować! Co prawda nie chodzi o nowy projekt, ale o przeniesienie Wasteland 2 na nową platformę. Director's Cut, a więc rozbudowana względem PC-towego oryginału wersja, jeszcze tej jesieni ukaże się na Nintendo Switch.

Informację o przeniesieniu Wasteland 2: Director's Cut na nową przenośno-stacjonarną konsolę firmy Nintendo przekazali nowym zwiastunem sami Japończycy. W krótkim materiale filmowym możemy zobaczyć kilka fragmentów z rozgrywki pochodzącej ze Switcha. Co trzeba zauważyć, oprawa wizualna nie różni się specjalnie od tego, co możemy zaobserwować na dużych konsolach lub komputerach, pytanie tylko, czy projektantom uda się utrzymać stabilną płynność.

Edycja dedykowana Switchowi to dodatkowo 8 tysięcy nowych linii dialogowych oraz ulepszone celowanie (Precision Strikes). Do tego deweloperzy zaprojektowali kilkanaście nowych umiejętności.


Sprawdź także:

Wasteland 2

Premiera: 19 września 2014
PC

Wasteland 2 to kontynuacja kultowego cRPG-a z 1987 roku. Produkcję tworzy zespół inXile Entertainment z Brianem Fargo na czele. Deweloperzy składają się głównie z twórców...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?