Tryb battle royale w Call of Duty: Black Ops 4 jest dla 60 osób?

Czy to wystarczy, aby zawalczyć z niebywale popularnym Fortnite.

bigboy177 @ 14:49 11.07.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wygląda na to, że tryb battle royale w Call of Duty: Black Ops 4 przygotowano na odrobinę mniejszą skalę niż w przypadku Fortnite oraz PlayerUnknown’s Battlegrounds. Jeśli krążące w sieci pogłoski się sprawdzą, naprzeciwko siebie stanie maksymalnie 60 osób.

Podstawą rozgrywki w tegorocznej odsłonie Call of Duty będzie model zabawy zwany Blackout, czyli wariacja na temat niebywale popularnego w ostatnim czasie battle royale. Wiele szczegółów na temat Blackout pozostaje owianych tajemnicą, ale jeden detal trafił do sieci za sprawą screenu. Widać na nim bowiem, że w Blackout na jednej mapie spotka się maksymalnie 60 graczy.

Skąd mamy pewność, że chodzi o Blackout? Pozostałe tryby zabawy charakterystyczne dla Call of Duty są znacznie "mniejsze". Na przygotowanych dla nich mapach spotyka się maksymalnie w granicach 20 osób, a nie, jak to widać na poniższej fotce, aż 60.

Jako że mamy do czynienia z informacją niepotwierdzoną, musimy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na więcej detali. Call of Duty: Black Ops 4 trafi do sprzedaży 12 października bieżącego roku, a dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:

Call of Duty: Black Ops 4

Premiera: 12 października 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Call of Duty: Black Ops 4 - a właściwie Call of Duty: Black Ops IIII - nad którym pracuje studio Treyarch to kolejna część serii FPS-ów Call of Duty. Jest to jednocześnie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?