Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie zadebiutuje w lipcu

W podróż na Marsa wyruszymy już niebawem.

bigboy177 @ 00:03 11.07.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Już niebawem w sieci pojawi się kolejny dodatek dla Far Cry 5. Zadebiutuje on 17 lipca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, a jego tytuł to Uwięzieni na Marsie.

Akcja Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie, jak sama nazwa wskazuje, przenosi nas na czerwoną planetę. To właśnie tam prześledzimy losy Nicka Rye, teleportowanego na powierzchnię niegościnnego globu. Naszym celem będzie przywrócenie zasilania ANNE - futurystycznej sztucznej inteligencji, mającej uratować ludzkość.

Żeby nie było zbyt nudno, deweloperzy na potrzeby DLC przygotowali sporo nowych rodzajów broni. Są wśród nich między innymi Piekielnik oraz Morfinator - oba narzędzia zagłady są równie zakręcone, jak ich nazwy. Całkowitą nowością ma też być sposób poruszania się za pomocą kosmicznych dyszy.

Poniżej znajdziecie zwiastun prezentujący Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie. Pamiętajcie, że to nie ostatnie rozszerzenie dla piątej odsłony cyklu Far Cry. Już w sierpniu zadebiutuje kolejny dodatek, Martwe Żywe Zombie. Całą nową zawartość możecie zgarnąć kupując przepustkę sezonową. Ewentualnie możecie nabyć każde DLC z osobna.


Sprawdź także:

Far Cry 5

Premiera: 27 marca 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Far Cry 5 to kolejna - i wcale nie piąta! - odsłona serii przygodowych gier akcji od firmy Ubisoft! Deweloperzy znów wrzucili gracza do otwartego świata, a jest nim fikcy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   10:02, 11.07.2018
Cytat: frycek88
Co to ma być?

Coś w stylu Blood Dragon, które wyszło po premierze trzeciej części Far Cry'a.
Niewiele tu gameplayu.
0 kudosTheCerbis   @   19:35, 11.07.2018
Ech, kolejne DLC dla mas. Mogliby przynajmniej zrobić osobnego Blood Dragon'a 2, a nie jakiejś rozwałki na Marsie sygnowanej Far Cry'em 5 (ma to w ogóle jakiś związek z podstawką?).