Pudełkowa wersja Monster Hunter World na PC zadebiutuje we wrześniu

Będzie sporo tańsza od wydania, które pojawi się w sierpniu na Steam.

bigboy177 @ 23:37 10.07.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Całkiem niedawno pisaliśmy o tym, że firma Capcom ujawniła wreszcie datę premiery komputerowej wersji Monster Hunter World - chodziło wówczas o wydanie na Steam. Dziś dowiedzieliśmy się kiedy przedsięwzięcie będzie można kupić w polskich sklepach.

Szczegół, o którym mowa dotarł do nas za sprawą informacji prasowej, nadesłanej na naszą skrzynkę przez firmę Cenega. Z notki wynika, że pudełkowa wersja Monster Hunter World sprzedawana będzie w naszym kraju od 3 września. Na płycie zawarta zostanie polska (napisy) i angielska wersja językowa.

Za zakupem oferty Cenegi przemawia nie tylko brak konieczności zaciągania sporej ilości danych (około 36 GB), ale również niższa cena. Na Steam trzeba będzie wydać około 259 zł, natomiast wydanie pudełkowe będzie oznaczało wydatek w granicach 200 zł.

Kończąc nadmienię jeszcze, że Monster Hunter World dostępne jest w sklepach od początku bieżącego roku, tyle że w wersjach dla konsol Xbox One i PlayStation 4. Do tej pory przedsięwzięcie to rozeszło się w nakładzie przekraczającym 8 mln egzemplarzy, a jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję.


Sprawdź także:

Monster Hunter World

Premiera: 09 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Monster Hunter World to kolejna odsłona japońskiej serii traktującej o polowaniu na gigantyczne bestie. Za projekt odpowiada Capcom, twórcy wielu znanych marek, w tym Dev...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?