Anthem raczej bez trybu Nowa Gra Plus

Mark Derrah, producent wykonawczy gry Anthem, za pośrednictwem Twittera udzielił odpowiedzi na kilka pytań fanów.

Materdea @ 18:33 10.07.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Mark Derrah to producent wykonawczy Anthem w studiu BioWare. Ostatnio postanowił zorganizować swoistą sesję Q&A na swoim profilu w serwisie Twitter, dzięki czemu uzyskaliśmy kilka ciekawych konkretów na temat nadchodzącego sieciowego RPG-a z elementami gry akcji!

Choć deweloperzy jednoznacznie odcinają się od nazywania ich produkcji MMO, to jednak matchmaking w Anthem będzie możliwy do wykorzystania w każdej czynności! Jeśli dodamy do tego fakt, iż kiedy będziemy rozgrywać sesję solo, wtedy nie pomoże nam sztuczna inteligencja, co zapewne podniesie poziom trudności starć i niejako wymusi dobranie (nawet losowych) kompanów do rozgrywki!

Co ciekawe, kiedy podczas misji typu Twierdza (Stronghold; nie wiemy, czy będzie to funkcjonowało także w pozostałych typach) opuścimy ją w pewnym momencie, to dotychczasowe zdobycze zostaną z nami, jednak pozbawieni zostaniemy "słodkości" w postaci przedmiotów na zwieńczenie zadania. Ponadto przedmioty wyższej jakości niż standardowe wykonaniu zadania zostaną przetransportowane do naszej bazy, więc nie będzie potrzeby ich dźwigać. Trybu "Nowa Gra Plus" zaś raczej nie uświadczymy, z uwagi na "styl gry"!

Kilka dni temu ten sam Mark Derrah udostępnił pełny zapis rozgrywki z urywka pokazywanego podczas targów E3. Blisko 20 minutowy gameplay obnaża sporo z Anthem, jednak na pewno nie optymalizację, ponieważ ta wersja, która stała na halach w Los Angeles i była dostępna dla zwiedzających, działała w 4K i 60 klatkach na sekundę na komputerach wyposażonych w dwie karty GeForce 1080Ti!


Sprawdź także:

Anthem

Premiera: 22 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Anthem to połączenie strzelanki, RPG i MMO przypominające konsolowe Destiny. Za projekt odpowiada studio BioWare Edmonton znane za sprawą dwóch serii: Mass Effect oraz Dr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?