The Elder Scrolls Online - Bethesda udostępnia grę za darmo... na tydzień!

The Elder Scrolls Online jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozbudowanych MMORPG. Jeśli jeszcze go nie sprawdziliście, możecie zrobić to teraz za darmo, przez 7 dni.

juve @ 19:59 10.07.2018
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Jeżeli tęsknicie za konkretnymi grami z gatunku MMORPG, pozwalającymi na wspólne przechodzenie fabuły, ale i potyczki wieloosobowe, to The Elder Scrolls Online powinno się Wam spodobać. Szczególnie teraz, kiedy będzie dostępne za darmo.

Jak to wszystko wyglądać będzie w praktyce? Do 16 lipca każdy z graczy może aktywować na swoim koncie siedmiodniowy status premium. Mowa tutaj o rozbudowanym ESO+, które zapewnia dostęp do masy atrakcji w tym do wszystkich DLC - także niesamowicie odrestaurowanego The Elder Scrolls Online: Morrowind.

Należy pamiętać iż od wyjścia dodatku Summerset, poprzednia duża aktualizacja jest udostępniana w ramach miesięcznej subskrypcji. Jeśli więc się uprzecie, możecie zbadać większość produkcji przez okres tych właśnie siedmiu dni. Specjalną edycję ESO+ aktywujecie w sklepiku Crown Store.

Zostawiamy Was z decyzją i klimatycznym zwiastunem ostatniego rozszerzenia fabularnego. Warto spróbować!


Sprawdź także:

The Elder Scrolls Online

Premiera: 04 kwietnia 2014
PC, PS4, XBOX ONE

The Elder Scrolls Online to stworzona przez Zenimax Online Studios gra typu MMOcRPG, osadzona w krainie Tamriel, znanej wszystkim fanom marki The Elder Scrolls.Gracz traf...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?