E3 '18: Sekiro: Shadows Die Twice - nowe informacje na temat gry

Bohater Sekiro: Shadows Die Twice jest w stanie zmartwychwstać, choć nie zawsze i nie wszędzie.

bigboy177 @ 17:08 13.06.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jedną z ciekawszych zapowiedzi podczas konferencji Microsoftu na targach E3 2018 była gra Sekiro: Shadows Die Twice, czyli najnowsze przedsięwzięcie studia From Software, ojców marki Dark Souls. Po konferencji deweloperzy postanowili opowiedzieć coś więcej na temat projektu, a wszystkie detale zawarliśmy poniżej.

  • Akcja Sekiro rozgrywa się w Japonii, ale to nie znaczy, że deweloperzy stawiają na realia historyczne. Świat został zmyślony, mimo że oparto go na rzeczywistej stylistyce.
  • Przystępując do zabawy nie wybieramy klasy postaci, ale w miarę postępów możemy zmienić styl grania - pozwalają na to podejmowane decyzje.
  • Przeciwników da się pokonywać znienacka, ale nie jest to celem zabawy. Główny bohater ma szeroki wachlarz możliwości i wypada z niego korzystać.
  • Mimo że istotną rolę odgrywa koncepcja powracania do życia, nie zawsze i nie wszędzie jest to możliwe.
  • Twórcy chcą, aby zabawa była wymagająca.
  • W tym momencie nie ma żadnych planów dotyczących trybu rozgrywek wieloosobowych, deweloperzy skupiają się na singlu.
  • Fabuła jest łatwa do ogarnięcia, ale lore świata jest wszędzie.

Sekiro: Shadows Die Twice zadebiutuje w 2019 roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One. Więcej na jego temat, jak tylko czegokolwiek się dowiemy.


Sprawdź także:

Sekiro: Shadows Die Twice

Premiera: 22 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Sekiro: Shadows Die Twice to gra akcji osadzona w alternatywnej Japonii, od włodarzy z From Software odpowiedzialnych za bardzo popularną serię Dark Souls.Fabuła rozgrywa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?