The Division 2 wymaga karty zgodnej z DirectX 12?

Na to wskazują wymagania The Division 2, dostępne na łamach Steam.

bigboy177 @ 14:37 13.06.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Pierwsza oficjalna prezentacja The Division 2 - mimo że wiedzieliśmy o jego istnieniu - miała miejsce w trakcie konferencji firmy Ubisoft na targach E3 2018. Francuzi pokazali wówczas nie tylko zwiastun, ale również spory fragment rozgrywki.

Teraz, kiedy konferencja jest już za nami, gracze zaczęli się przyglądać informacjom na temat The Division 2, a wśród nich znaleźli sporą ciekawostkę dotyczącą wymagań wersji dedykowanej komputerom osobistym. Pochodzi ona z karty gry na łamach portalu Steam.

Zgodnie z rozpisanymi na wspomnianej stronie informacjami, The Division 2 wymagać będzie układu graficznego wspierającego biblioteki DirectX 12. Jeśli sprzętem tego typu nie będziecie dysponować, niestety nie będziecie się mogli cieszyć zabawą. Na to przynajmniej wskazują wymagania.

Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się dopiero bliżej premiery. Tę zaplanowano na dzień 15 marca 2019 roku. Grać będą mogli po niej nie tylko posiadacze blaszaków, ale również właściciele konsol Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:

Tom Clancy's The Division 2

Premiera: 15 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's The Division 2 to kontynuacja wieloosobowej strzelanki kooperacyjnej z 2015 roku. Za produkcję odpowiada blisko 1000 osób z takich studiów jak Ubisoft Annecy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?