E3 '18: Control - pierwsze screeny z nowego dzieła twórców cyklu Alan Wake

Mamy też ogólny zarys fabularny projektu.

bigboy177 @ 14:14 13.06.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Podczas konferencji firmy Sony na targach E3 2018 mogliśmy wreszcie spojrzeć na najnowszy projekt studia Remedy Entertainment. Przedsięwzięcie zatytułowane zostało Control i mimo że nadal wiemy na jego temat niewiele, zdaje się być intrygujące.

Z informacji prasowej na temat gry dowiadujemy się, że głównym jej bohaterem jest Jesse Faden, nowa głównodowodząca podejrzanej organizacji, posiadającej swoją główną bazę w Nowym Jorku. Musi ona odzyskać kontrolę po tym, jak miasto zaatakowane zostało przez dziwne pozaziemskie moce.

Control to strzelanka, w której korzystać będziemy nie tylko z broni palnej, ale również specjalnych umiejętności głównej bohaterki - mieszanka dość charakterystyczna to dla gier studia Remedy. Na jej potrzeby przygotowano sporych rozmiarów otwarty świat, w którym gracz może decydować co chce zrobić i w jaki sposób.

Premiera Control nastąpi w 2019 roku, a jego platformami docelowymi są komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Poniżej spojrzeć możecie na pierwsze screeny promujące grę.


Sprawdź także:

Control

Premiera: 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?