E3 '18: Days Gone to świat bez ekranów wczytywania

W sieci opublikowano też kolejny materiał filmowy, promujący przedsięwzięcie.

bigboy177 @ 13:56 13.06.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Days Gone to przedstawiciel gatunku gier akcji, w którym do dyspozycji gracza oddany został sporych rozmiarów otwarty świat. Nie jest zatem żadnym zaskoczeniem, że będziemy go mogli swobodnie przemierzać, gromadząc surowce, realizując zadania i walcząc o przetrwanie. Zrobimy to wszystko bez jakichkolwiek ekranów wczytywania.

Ostatnią kwestię potwierdzili sami deweloperzy. Powiedzieli oni w jednym z wywiadów, że Days Gone zostało przygotowane tak, abyśmy nigdy nie widzieli doczytujących się danych. Nieważne czy przebywamy na zewnątrz, czy wchodzimy do jakiegoś budynku - wszystko będzie odbywać się naturalnie.

Jako że mamy do czynienia z grą nastawioną na survival, nie wszędzie wypada nam wchodzić od razu. W wielu miejscach czaić się mogą bowiem niebezpieczne bestie, a nie zawsze podczas ich eksploracji znajdziemy przedmioty warte ryzyka. Decyzja o tym, gdzie i kiedy wejść należeć będzie jednak do gracza.

Days Gone trafi do sprzedaży w dniu 22 lutego 2019 roku. Będzie ono dostępne wyłącznie na konsoli PlayStation 4, a jeśli nadal nie jesteście przekonani czy warto czekać, spójrzcie na najnowszy gameplay. Został on udostępniony w trakcie trwających właśnie targów E3 2018.


Sprawdź także:

Days Gone

Premiera: 26 kwietnia 2019
PS4

Days Gone to gra akcji, z elementami survivalu opracowana przez jedno z wewnętrznych studiów Sony Computer Entertainment. Produkcja dedykowana jest wyłącznie konsoli Play...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   21:12, 13.06.2018
Mam nadzieję, że w tej grze będzie jakakolwiek fabula...
0 kudosMicMus123456789   @   15:31, 14.06.2018
Szkoda, że pokazali ten sam fragment gry co wcześniej.

Brak ekranów wczytywania to dobra wiadomość, ale nadal mam nadzieję, że akcja gry nie będzie ograniczona do górskich leśnych terenów i przydrożnych lokacji.