E3 '18: Hitman 2 - gameplay z misji w Miami

Deweloperzy prezentują jedną z misji w nowej odsłonie przygód "łysola".

bigboy177 @ 13:43 13.06.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio IO Interactive pracuje obecnie nad drugą odsłoną najnowszych przygód Agenta 47. Jako że projekt jest już prawie gotowy, a jego premierę zaplanowano na listopad bieżącego roku, twórcy postanowili pokazać nam fragment rozgrywki.

Wideo zostało zarejestrowane dzięki grywalnej wersji gry Hitman 2, dostępnej na tegorocznych targach E3. Materiał trwa mniej więcej pół godziny, a podczas seansu zobaczyć możemy jedną z misji - najpewniej pierwszą. Toczy się ona w Miami, a główny bohater musi wyeliminować swój cel w trakcie wyścigu samochodowego.

Bez większego zaskoczenia, sposobów na pozbycie się wyznaczonego delikwenta jest niemało. Gracze będą w stanie znaleźć odpowiednie dla siebie podejście zwiedzając mapę misji i szukając podpowiedzi oraz przydatnych narzędzi. Jest nawet przebranie maskotki, jeśli przemawia do Was taka właśnie metoda.

Gameplay dostępny jest poniżej, a jeśli chodzi o premierę gry Hitman 2, zaplanowano ją na dzień 13 listopada bieżącego roku. Będzie ona dostępna na PC, PS4 oraz Xboksach One.


Sprawdź także:

Hitman 2

Premiera: 13 listopada 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Hitman 2 to druga część (po odświeżeniu w postaci Hitmana z 2016 roku) serii traktującej o sławnym zabójcy na zlecenie z numerem 47 zamiast imienia. Za projekt tradycyjni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   17:29, 13.06.2018
Nie chcę sobie spoilerować misji, bo rozgryzanie ich samemu to najlepsza część zabawy. Wystarczy że zlecenia w nowym Hitmanie utrzymają wysoki poziom poprzedniej części, a będzie doskonale. Liczę najwyżej na kilka ficzerów które w tej reboocie były nieobecne, a były standardem w starych odsłonach.