E3 '18: W NiOh 2 głównego bohatera będziemy tworzyć

Nie będzie Williama, z którym mieliśmy do czynienia w pierwowzorze.

bigboy177 @ 13:17 13.06.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Na konferencji firmy Sony w trakcie targów E3 2018 mogliśmy ujrzeć pierwszy materiał filmowy, promujący grę NiOh 2. Mimo że studio Team Ninja nie pokazało żadnego gameplay'u, co nieco na temat projektu dowiedzieliśmy się już po konferencji.

Jak donosi redakcja portalu Polygon, reżyser NiOh 2, Fumihiko Yasuda, podzielił się kilkoma detalami na temat gry w trakcie transmisji PlayStation Live. Wspomniał on, że tym razem nie będziemy mieć predefiniowanej postaci. Dostaniemy zamiast tego kreator, który pozwoli nam wygenerować własnego bohatera. Możliwe będzie m.in. określenie jego płci.

Yasuda podkreślił również, żebyśmy nie spodziewali się jakiejś "dramatycznej zmiany". Niektóre rzeczy zostaną po prostu zmienione lub zmodyfikowane, albowiem gracze nie do końca byli z nich zadowoleni, ale sama rozgrywka będzie podobna. Nadal ma oferować wyśrubowany poziom trudności oraz niebezpiecznych przeciwników.

Daty premiery NiOh 2 nie ujawniono, ale deweloper wspomniał, że nim do niej dojdzie w sieci najprawdopodobniej pojawi się wersja demonstracyjna. Spokojnie obstawiać można, że pogramy na PS4, a czy na innych platformach? Nie sposób w tym momencie powiedzieć.


Sprawdź także:

NiOh 2

Premiera: 2019
PS4

NiOh 2 to kontynuacja gry akcji z elementami RPG utrzymanej w konwencji soulslike, a więc powstałych na modłę serii Dark Souls. Za projekt odpowiada studio Team Ninja, oj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?