E3 '18: Assassin's Creed: Odyssey - godzinny gameplay w 4K

Konkretniejsze spojrzenie na najnowszy projekt Ubisoftu.

bigboy177 @ 11:52 13.06.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Chcielibyście zobaczyć konkretniejszy materiał filmowy, ukazujący w akcji Assassin's Creed: Odyssey? Jeśli tak, to mamy dobre wieści. Ekipa portalu Game Informer miała okazję pograć w najnowsze przedsięwzięcie Ubisoftu, a sesję z rozgrywki zarejestrowała na poniższym filmie.

Jak widać na materiale, Assassin's Creed: Odyssey nadal jest grą akcji, w której największy nacisk położono na eksplorację oraz interakcję z napotkanymi postaciami. Deweloperzy coraz mocniej stawiają jednak na elementy RPG, czego przykładem niechaj będzie zmodyfikowany system dialogów.

Pierwszy raz w historii cyklu rozmowy będą miały realny wpływ na przebieg fabuły. Konwersacje nie będą wyłącznie nośnikiem informacji. Dadzą nam pewien wybór, a zależnie od tego, na co się zdecydujemy, zmieni się podejście ludzi do nas, a być może nawet okolica.

Film, o którym mowa widnieje poniżej. To ponad godzinny gameplay, zarejestrowany z rozdzielczością 4K. Spójrzcie na niego i pamiętajcie, że Assassin's Creed: Odyssey na półkach sklepowych pojawi się już 5 października bieżącego roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosprofesjonalista19   @   17:59, 13.06.2018
Ledwo odróżniłem od AC Origins - tylko tło inne.
Ja już dziś podziękuję
0 kudosMicMus123456789   @   19:10, 13.06.2018
Nadal mocno biją po oczach elementy Origins i nadal mi się gra podoba, paradoks.