Metro: Exodus - premiera gry została opóźniona

Z metra wydostaniemy się dopiero w 2019 roku.

Klocu @ 11:49 16.05.2018
Kamil "Klocu" Kloc
Nie pisze o sobie w trzeciej osobie.
pc, ps4, xbox one

Metro: Exodus zadebiutuje dopiero na początku przyszłego roku, wynika z raportu finansowego firmy THQ Nordic. Wydawca nie podał przyczyny przesunięcia daty premiery gry, ale ze wspomnianego bilansu możemy wyczytać kilka interesujących kwestii.

W pierwszym kwartale bieżącego roku, przychody korporacji wzrosły o 673% w stosunku do analogicznych trzech miesięcy roku poprzedniego i wyniosły niecałe 73 miliony dolarów. Tak gwałtowny wzrost ma związek z przejęciem firmy Koch Media przez THQ Nordic, które nastąpiło w lutym. W opiece szwedzkiego przedsiębiorstwa znajdują się 54 aktualnie produkowane tytuły.

A jeżeli już o produkowanych tytułach mowa, wciąż nie wiadomo kiedy do sprzedaży trafią gry Biomutant oraz Darksiders III. Ekipa z THQ Nordic nie pojawi się na tegorocznych targach E3 (gdyż woli w tym czasie oglądać mundial), zatem na ewentualne zapowiedzi musimy poczekać do gamescomu.


Sprawdź także:

Metro: Exodus

Premiera: 15 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Metro Exodus to trzecia odsłona serii gier bazujących na książkach Dmitrija Głuchowskiego o tym samym tytule. Za projektem ponownie stoi ukraińskie studio 4A Games.Gracz ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   12:21, 16.05.2018
Kurcze, wielka szkoda. Liczyłem, że w tym roku dostaniemy nowe Metro, a tu klops. Być może twórcy chcą uniknąć wydania tytułu w gorącym olresie.