Rainbow Six: Siege - nadchodzi kolejny darmowy weekend

Bawić będziecie się do końca bieżącego tygodnia.

bigboy177 @ 20:00 15.05.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Ubisoft przygotowała kolejny darmowy weekend związany z grą Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Jeśli  nie mieliście jeszcze okazji przedsięwzięcia sprawdzić, już za niespełna dwa dni takowa się nadarzy.

Z nadesłanej przez Francuzów informacji prasowej wynika, że pomiędzy 17, a 20 maja bieżącego roku Tom Clancy's Rainbow Six: Siege będzie dostępne całkowicie za darmo na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Osoby, które zdecydują się na granie, będą mogły przenieść swoje postępy do pełnej wersji gry, jeśli zdecydują się na jej zakup. Co istotne, przygotowano też specjalny rabat dla wszystkich zainteresowanych. Pomiędzy 17, a 28 maja Rainbow Six: Siege można będzie kupić taniej nawet o 50% - chodzi o wersję Standardową, Zaawansowaną, Złotą i Kompletną.

Aby była jasność, rabat podzielono wedle platform. Na PC niższa cena obowiązywać będzie pomiędzy 17, a 21 maja, na PS4 pomiędzy 17, a 23 maja, natomiast na Xboksie One pomiędzy 17, a 28 maja. Skąd różnice? Tego niestety nie zdradzono.

Na koniec nadmienię jeszcze, że już niebawem w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege pojawi się kolejne rozszerzenie, Operacja Para Bellum. Wprowadzi ono do gry dwóch nowych włoskich operatorów, a także jedną mapę, Villa, oraz szereg usprawnień. Więcej informacji na temat DLC poznamy 19 i 20 maja, podczas finałów Pro League w Atlantic City.


Sprawdź także:

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Premiera: 01 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to kolejna odsłona słynnej serii taktycznych strzelanek autorstwa firmy Ubisoft, znanej z takich produkcji jak Assassin's Creed, Watch_Dog...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?