Nier: Automata rozeszło się już w ponad 2,5 mln egzemplarzy

Platinum Games może świętować kolejny sukces.

bigboy177 @ 17:16 13.03.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Nier: Automata to jeden z najbardziej udanych projektów studia Platinum Games. Wydawca przedsięwzięcia, firma Square Enix, poinformował właśnie, że nie tylko krytycy docenili kunszt deweloperów, ale także gracze. Nier: Automata rozeszło się już globalnie w nakładzie przekraczającym 2,5 mln egzemplarzy.

Na wynik, który podaliśmy powyżej składają się nie tylko pudełka, ale także sprzedaż elektroniczna. Chodzi też o oba wydania, a zatem zarówno to dla komputerów osobistych, jak i konsol PlayStation 4. Szczegółowego podziału niestety nie ujawniono, nie wiemy zatem która platforma poradziła sobie lepiej.

Jakkolwiek by nie było, nie zostaje nam nic innego, jak pogratulować deweloperom. Graczom, szczególnie tym pecetowym, życzymy, aby jak najszybciej otrzymali aktualizację poprawiającą liczne niedociągnięcia i błędy tejże wersji. Mimo że od debiutu Nier: Automata minęło już sporo czasu łatki jak nie było, tak nie ma.

Kończąc nadmienię jeszcze, że na Steam można w tym momencie wyrwać Nier: Automata w sporej przecenie, sięgającej 50%. Rzućcie okiem czy warto.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgeass   @   18:26, 13.03.2018
Jak stanieje i będzie łatka to kupię. Nie będę wydawał kasy na zbugawany produkt. Niby jest jakiś mod chyba wypuszczony przez społeczność poprawiający działanie... ale sama gra i tak jeszcze się nie mieści w moich akceptowalnych widełkach cenowych Dumny
0 kudosMicMus123456789   @   15:58, 14.03.2018
Odnieśli sukces to niech teraz orzygotują grę na wzór skasowanego Scalebound Dumny
0 kudosmrPack   @   07:19, 16.03.2018
Dzięki temu sukcesowi Platinum Games może nadal tworzyć gry, bo w przeciwnym wypadku ich sytuacja finansowa byłaby kiepska. Taki wynik może też pomóc w podjęciu prac nad kolejną grą w tym uniwersum.
0 kudosguy_fawkes   @   08:44, 20.03.2018
Akurat PlatinumGames jak mało kto zna się na tworzeniu slasherów - w końcu dali sobie nawet radę z Metal Gearem. W NieR z ogromną chęcią kiedyś zagram i jak tylko trafi się dobra okazja, kupię sobie na PS4.