Zwiastun Shadows: Awakening - nowej gry RPG od Kalypso Media

Całość zapowiada się bardzo przyjemnie, szczególnie dla fanów izometrycznych RPG.

bigboy177 @ 14:32 13.03.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Firma Kalypso Media opublikowała niedługi zwiastun, promujący grę Shadows: Awakening, będącą reprezentantem gatunku RPG, w którym akcję obserwujemy z rzutu izometrycznego.

Film nie jest jakoś szczególnie długi, ale dzięki niemu poznajemy zarys fabularny przedsięwzięcia, a przy okazji możemy spojrzeć na ujęcia ukazujące rozgrywkę. Całość wygląda dość estetycznie, choć jednocześnie raczej standardowo.

Premiera Shadows: Awakening odbędzie się jeszcze w 2018 roku. Na materiale widzimy kilka różnych grywalnych postaci, każdą dysponującą odmiennymi umiejętnościami specjalnymi oraz wyposażeniem. Nie zaprezentowano natomiast trybu współpracy, który stanowić ma istotną część zabawy.

Jeśli chodzi o założenia fabularne, mamy do czynienia z opowieścią o dwóch światach. Gracz jest w stanie przemierzać zarówno alternatywną rzeczywistość opanowaną przez demony, jak i świat śmiertelników. W obu stara się rozwiązywać zagadki i poznać wstrząsający sekret.

W Shadows: Awakening znaleźć mamy rozbudowany system walki, zróżnicowane krainy, scenariusz pochłaniający około 20 godzin, a także pełen angielski dubbing. Nie obawiajcie się więc o ściany tekstu do przeczytania.

Wideo znajdziecie poniżej. Więcej informacji niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?