The Council - zwiastun premierowy pierwszego epizodu

Wydawca The Council opublikował materiał przypominający nam o debiucie gry.

bigboy177 @ 14:00 13.03.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Focus Home Entertainment opublikowało materiał premierowy gry The Council, której pierwszy epizod jest dostępny od dziś na PC, PS4 oraz Xboksie One.

Pierwszy odcinek sezonu zatytułowano The Mad Ones. Jego głównym bohaterem jest Louis de Richet, który podróżuje po prywatnej wyspie Lorda Mortimera, poszukując swojej zaginionej matki.

Co ciekawe, nie on jeden został zaproszony na wyspę. Przebywa na niej wiele znamienitych osobowości, m.in. George Washington oraz Napoleon Bonaparte. Każdy gość to kolejne mroczne sekrety, tylko czekające na odkrycie.

The Council w sumie składać się będzie z pięciu epizodów. Nie wiemy czy twórcy przewidzieli tylko jeden sezon, czy dłuższą opowieść. Zweryfikuje to jednak najpewniej rzeczywistość oraz portfele graczy.

Zwiastun - można rzec - prologu widnieje poniżej. Kolejnych epizodów spodziewamy się podczas 2018 roku.


Sprawdź także:

The Council

Premiera: 13 marca 2018
PC, PS4, XBOX ONE

The Council to przygodówka osadzona w XVIII wieku. Za projekt odpowiada skromne studio Big Bag Wolf, a jej wydania podjęła się firma Focus Home Interactive.W The Council ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?