Wolfenstein II: The New Colossus - trzecie fabularne DLC już w sprzedaży

Wcielamy się w nim w kapitana Wilkinsa.

bigboy177 @ 13:23 13.03.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jeśli nadal nie macie dość strzelania w Wolfenstein II: The New Colossus, to mamy dobre wieści. Firma Bethesda opublikowała bowiem ostatnie, trzecie z kolei, rozszerzenie fabularne dla wspomnianego przedsięwzięcia. Zwie się ono The Deeds of Captain Wilkins.

Dodatek możecie pobrać od dzisiaj, a jego platformami docelowymi są komputery osobiste i konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Głównym bohaterem DLC jest kapitan Wilkins. Jego zadaniem jest natomiast infiltracja opanowanej przez nazistów alaskańskiej wyspy Kodiak i powstrzymanie operacji Black Sun - superbroni, mającej zniszczyć świat.

Rozszerzenie, jeśli nie macie przepustki sezonowej, kosztowało będzie Was około 40 zł. Jest ono dostępne na wspomnianych trzech platformach, a jeszcze w tym roku trafi w ręce właścicieli Nintendo Switch. Szczegółów w tym temacie jednak nie ujawniono.


Sprawdź także:

Wolfenstein II: The New Colossus

Premiera: 27 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Wolfenstein II: The New Colossus to kolejna odsłona pierwszoosobowej strzelaniny osadzonej w realiach alternatywnej II wojnie światowej. Za projekt ponownie odpowiada stu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?